Husqvarna Manufacturing

0 produktů v této kategorii

Husqvarna Manufacturing CZ s. r. o.

Historie firmy se datuje od roku 1867, kdy byla ve Vrbně založena firma Grohmann, zabývající se výrobou kovového spotřebního zboží.

Dne 1.1.1955 byl po reorganizaci založen podnik Lisovny nových hmot Vrbno pod Pradědem. Postupně vznikl jeden z největších zpracovatelů plastů v bývalé ČSSR – Lisovny nových hmot, národní podnik, Vrbno pod Pradědem se sedmi závody.

V roce 1990 došlo k rozdělení národního podniku na samostatné právní subjekty a z bývalého největšího závodu Vrbno pod Pradědem vznikl státní podnik Lisovny plastických hmot Vrbno pod Pradědem.

V roce 1992 byl tento státní podnik privatizován firmy Lisovny plastických hmot s. r. o., se zaměřením na výrobu výlisků z termoplastických hmot technologií vstřikování a výrobou lisovacích nástrojů.

V roce 2001 se jediným společníkem firmy Lisovny plastických hmot s. r. o. stala firma GARDENA Manufacturing GmbH se sídlem v Ulmu (SRN). Pod jejím vedením dochází k celkovému rozvoji firmy, jehož logickým pokračováním je změna názvu firmy na Advanced Plastics s. r. o. s účinností k 1.10.2004.

Dne 20.12.2006 se firma Advanced Plastics s. r. o. začlenila do koncernu firmy Husqvarna, která se stala majitelem firmy GARDENA Manufacturing GmbH včetně jejich výrobních závodů.

V roce 2011 byla firma přejmenována na Husqvarna Manufacturing CZ s. r. o.

Zobrazit:

Žádný výrobek neodpovídá aktuálnímu filtru.

Provozní doba e-shopu

po-pá 8 -16 hod

E-mail:

info@az-domacnost.cz

Bleskovou zprávu odešlete zde.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení