LAVA Metal

164 produktů v této kategorii

Litinové nádobí

LAVA METAL je uznávaným a tradičním výrobcem litinových grilovacích pánví a plotýnek. Nejpopulárnější je asi v Turecku, kde se nádobí vyrábí. V dnešní době už se litinové grilovací pánve a litinové plotýnky firmy LAVA METAL dováží do mnoha světových zemí.

Litinové grilovací pánve LAVA METAL vynikají především svoji kvalitou, precizní výrobou a skvělou cenou. Pokud zakoupíte některý z výrobků LAVA METAL nebo KORKMAZ, utvrdí Vás to, že Turecké nádobí je opravdu na velmi vysoké úrovni.

Cílem firmy LAVA Metal je propojení čtyřicetiletých zkušeností ve výrobě litinového nádobí a špičkových technologií, které jsou k výrobě nutné a zajistí jejich bezchybnou a precizní výrobu.

Hlavní předmětem LAVA Metal je výroba vysoce kvalitního litinového a smaltovaného nádobí - hrnce, pánve, grilovací pánve, wok, litinové plotýnky a grily.

LAVA Metal vyrábí svoje produkty v Turecku ve městě Eskişehir v průmyslové zóně. Výroba má certifikaci ISO9001. Výrobní továrna má 6000 m2 a k dispozici je dále 15000 m2 otevřeného prostoru.

Nejvyšší kvalita litinového nádobí LAVA Metal zajišťují použité vysoce moderní technologie, použití precizních materiálů a velmi pečlivá a důsledná výstupní kontrola. LAVA Metal poskytuje svým zákazníkům velmi kvalitní výrobky za dobrou cenu, které dlouho slouží. LAVA je ozdobou každé kuchyně.

Výrobce:

Zobrazit:

Provozní doba e-shopu

po-pá 8 -16 hod

E-mail:

info@az-domacnost.cz

Bleskovou zprávu odešlete zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info