Bezchlorová chemie do bazénu - úprava vody

Bezchlorová chemie do bazénu a celková úprava bazénové vody

Bezchlorová chemie do bazénu - úprava vody

Bezchlorová chemie do bazénu

Bezchlorová chemie do bazénu na bázi polymerů a aktivního kyslíku. Bezchlorová bazénová chemie je kvalitní dezinfekce pro všechny typy bazénů, pro bazény venkovní i bazény vnitřní. Úprava bazénové vody pomocí bezchlorové chemie zajistí celoročně čistou vodu bez vedlejších účinků. Bezchlorová chemie do bazénu je vhodná zejména tam, kde se koupou menší děti, které často trpí atopickými ekzémy, nebo alergií na chlorové přípravky.

Bazénovou bezchlorovou chemii nabízíme v několika typech balení.

Bezchlorová bazénová chemie

Bezchlorová chemie do bazénu GUAa je určena všem, kteří hledají alternativu chlóru. Přípravky GUAa POOL dlouhodobě a s maximální účinností likvidují viry, plísně a bakterie, zabraňují množení mikroorganismů.

Na rozdíl od chlórových preparátů má bazénová chemie GUAa POOL vysoké algicidní účinky – potlačuje růst řas. Bezchlórová chemie GUAa je vhodná pro všechny typy domácích bazénů, s filtrací i bez filtrace, venkovní i zastřešené, do vířivých van a zahradních jezírek. Ošetřená voda je vhodná pro alergiky, astmatiky, ekzematiky, ideální pro rodiny s dětmi a jedince s citlivou pokožkou. Voda není cítit po chlóru, neničí plavky, nedráždí pokožku, oči ani sliznice, nenarušuje stavbu ani technologii bazénu či vířivé vany, nebělí bazénovou fólii.
Bazénová chemie

GUAa je vysoce účinná bazénová chemie pro úpravu bazénové vody bez chlóru, která spolehlivě udrží vodu křišťálově čistou bez mikroorganismů a řas. Nejen bezchlórová bazénová chemie, ale také bezchlórová chemie pro vířivé vany dezinfikuje vodu, likviduje řasy, dodává vodě nezbytný kyslík a odstraňuje nežádoucí pěnu.

 

Několik důvodů, proč se vyvarovat chlóru v bazénu?

  • chlor je jedovatý

  • chlor vysušuje pokožku

  • rudé a podrážděné oči

  • děti by neměli přijít do styku s bazénovou dávkou chlóru

  • chlor mění odstíny barev všech věcí

  • chlór ničí plavky

  • chlór zapáchá

  • chlor je velmi agresivní

Provozní doba e-shopu

po-pá 8 -16 hod

E-mail:

info@az-domacnost.cz

Bleskovou zprávu odešlete zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info