Nádobí, hrnce a kastroly na společenské akce

Nádobí na kulturní akce, kde se vaří ve velkém.

Nádobí, hrnce a kastroly na společenské akce

Často nám píšete nebo voláte, zda je nádobí a hlavně to velkokapacitní vhodné na společenské akce. Naše odpověď je jednoznačně ANO. Společenských akcí, kde se vaří dobrý guláš, polévka nebo se dělají škvarky může být spousta.

Kdo nás nejčastěji oslovuje?

Pořadatelé plesů a zábav, kde je potřeba uvařit mnoho porcí pro hosty.

Myslivci a myslivecká sdružení. Ti často vaří myslivecké pochoutky, jako je kančí guláš, srčí guláš nebo celé zvěřinové hody. Tam jsou velké hrnce a kastroly nepostradatelné.

Školní jídelny, vývařovny, hotelové kuchyně, profesionální gastro provozy. Velice často lidé z vesnic, kde se nerezové nádobí hodí na populární zabíjačky.

Sbory dobrovolných hasičů, kteří velmi často pořádají akce pro děti i dospělé a je potřeba všem těm strávníkům něco dobrého uvařit a to ve velkém.

Gastro soutěže. Na gastro soutěži je vždy ideální, když všichni soutěžící mají stejnou techniku.

Často se nás ptají lidé z venkova, zda jsou velké hrnce vhodné na kamna na škvaření sádla. Ano, samozřejmě. Kamna jsou výborný zdroj tepla a v kombinaci s nezovým nádobím jde vše hladce, protože nerezová ocel 18/10 je téměř nezničitelná.

Námi nabízené nádobí KORKMAZ již mnohokrát zakoupilo myslivecké sdružení, sbor hasičů, pořadatelé společenských akcí, kuchyně dětských táborů, vývařovny, hotelové kuchyně, restaurace, skautský spolek i běžní domácí kulináři a všichni byli nad míru spokojeni.

Provozní doba e-shopu

po-pá 8 -16 hod

E-mail:

info@az-domacnost.cz

Bleskovou zprávu odešlete zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info