Velký nerezový nebo smaltovaný hrnec a kastrol?

Často se nás ptáte, zda je lepší velký nerezový nebo smaltovaný hrnec nebo kastrol

Velký nerezový nebo smaltovaný hrnec a kastrol?

Jedním z nejčastějších dotazů, které nám posíláte je právě rozhodování mezi materiály, ze kterých jsou velké hrnce vyrobené.

Pro nás je odpověď na tuto otázku jednoznačná. Odpovídáme, že lepší je nerez. Hned Vám vysvětlíme proč.

Velké nerezové hrnce se velmi často pořizují do provozoven, jako jsou profi kuchyně, vývařovny, školní jídelny atd.. V těchto provozech je nádobí extrémně zatíženo. Nerez je k tomuto přímo určená, ale smalt by rozhodně nevydržel takové zatížení a takovou dobu, jako právě nerez.

Nerezové velké hrnce jsou často vyhledávány na zabíjačky. Na zabijačky jsou nerezové hrnce perfektní volbou, protože vydrží opravdu hodně. Na kvalitních hrncích a kastrolech, které nabízíme není nic, co by se dalo zničit.

Smaltované velké hrnce, které používaly naše babičky byly skutečně kvalitní. Je to znát už na hmotnosti. Kdežto ty dnešní smaltované hrnce už nejsou z tak silných materiálů a už vůbec nedisponují tak silnou vrstvou kvalitního smaltu jako to bývalo dříve. Proto jsme se prozatím rozhodli, že je do nabídky nedáme, abychom se vyhnuli zbytečným reklamacím. Počkáme, zda se nám podaří sehnat dodavatele, který prodává kvalitní smaltované nádobí.

Doporučujeme tedy velké hrnce a kastroly nerezové.

Cena?

Ceny nerez velkých hrců nejsou oproti smaltovaným nijak závratné. Dokonce si troufáme tvrdit, že jsou už poměrně levné.

Vezmeme-li v úvahu životnost nerez oceli, je přímo jasné, který materiál zvolit. Hrnce v naší nabídce jsou z oceli 18/10 Cr-Ni.

Provozní doba e-shopu

po-pá 8 -16 hod

E-mail:

info@az-domacnost.cz

Bleskovou zprávu odešlete zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info