Korkmaz

Nejčastější dotazy týkající se Korkmaz

Mohl/a/ bych vědět něco o společnosti KORKMAZ?

Ano. KORKMAZ je velmi známá, ve světě oblíbená a profesionálními kuchaři prověřená značka nádobí, která má velmi silné místo na trhu. Více podrobností zde.

Z jaké oceli je vyrobeno nerezové nádobí KORKMAZ?

Nerezové nádobí KORKMAZ je vyrobeno z ušlechtilé a vysoce kvalitní oceli 18/10. Tato ocel je používaná vetšinou výrobců nádobí.

Jak poznám, jestli je nádobí vhodné do myčky, trouby nebo třeba na indukci?

Tyto informace jsou poskytovány u popisu zboží. Naleznete tam jak zmíněný popis, tak i obrázek, kde je graficky znázorněno, na jaké tepelné zdroje produkt smí.

Je nádobí zdravotně nezávadné?

Tak samozřejmě že ano. KORKMAZ je vyvážen do 67 světa a nebylo by možné, zvláště u velice přísných norem Evropské unie, aby bylo nádobí jakkoli závadné či nevyhovující.

Je nádobí KORKMAZ určené pro domácnosti, nebo i pro profesionální kuchyně?

Je určeno pro všechny. Nádobí je vhodné jak do domácnosti, tak i pro profesionální kuchyně ve školách, školkách, hotelích, ale i restauracích. Profi kuchyně mají ve velké oblibě velké hrnce.

Je na nádobí záruka?

Samozřejmě. Záruka na veškerý sortiment je 24 měsíců od data prodeje. V případě jakékoli závady nás neváhejte kontaktovat a my jsme připraveni okamžitě reagovat. Ke každému výrobku KORKMAZ i LAVA Metal dostanete vyplněný záruční list.

Jsou tlakové hrnce KORKMAZ bezpečné?

Zcela jistě. Tyto technologie jsou několikrát testovány odborníky. Pokud jakýkoliv produkt těmito bezpečnostními testy neprojde, nesmí na trh. Dokonce bychom Vás chtěli varovat před velmi levnými tlakovými hrnci z některých obchodní řetězců. Je třeba si uvědomit, že je v hrnci obrovský tlak a teplota až 130 °C. V případě selhání pojistek může dojít k vážným zraněním a vážným popáleninám.

Mohu si zboží osobně vyzvednout?

Tak tohle bohužel nejde. My jsme internetový obchod a nemáme výdejní místo.

Dopravci mi dovezli zásilku a je poškozená. Co mám dělat?

V připadě, že je zásilka na první pohled velmi vážně poškozena /nebojte se lehce natrženého obalu, nádobí je ochranných obalech/, tak zásilku vůbec nepřebírejte. Pokud zásilku rozbalíte a bude poškozena, tak nás prosím kontaktujte.

Jakého dopravce používáte k odesílání zboží?

Používáme Českou Poštu. Na dopravu tohoto sortimentu se nám velmi osvědčila.

Potřebuji např. 10 velkých hrnců. Dostanu výhodnější nabídku?

Ano, v případě větší objednávky vytvoříme cenovou nabídku a pošleme Vám ji na schválení.

Kde najdu přímo stránky výrobce KORKMAZ?

Stránky výrobce KORKMAZ naleznete tady.

Provozní doba e-shopu

po-pá 8 -16 hod

E-mail:

info@az-domacnost.cz

Bleskovou zprávu odešlete zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info